Ekogroszek wysokokaloryczny workowany 29 MJ/KG SOKÓŁ

ważne do: 2019.05.09
1 059 PLN
Nasz Ekogroszek workowany 29 produkowany jest w 100% z węgla kamiennego długopłomiennego.
SOKÓŁ znakomicie sprawdza się przy piecach z podajnikiem. Wartość opałowa sięgająca aż 29MJ/kg zapewnia niezwykle wysokie osiągi. Niski indeks spiekalności powoduje, że węgiel spala się w popiół bez spieków. Węgiel pali się wysokim płomieniem, szybko osiąga docelową temperaturę. Nasz ekogroszek workowany to gwarancja niskiego zużycia surowca. Niska zawartość siarki wyróżnia nasz produkt na tle innych oferowanych na rynku. Z nami dbasz o ekologię!

Kupując SOKOŁA masz gwarancję niskiego zużycia węgla oraz wysokich osiągów. Ekogroszek SOKÓŁ doskonale sprawdza się w okresie zimowym, kiedy temperatura na zewnątrz jest bardzo mroźna. Klienci cenią sobie jego wysoką jakość w dobrej cenie. SOKÓŁ jest WYJĄTKOWYM produktem w naszym sklepie internetowym z uwagi na wysokie parametry i wydajność.
Nasz ekogroszek jest dostosowany do wszystkich rodzajów pieców z podajnikiem automatycznym. Węgiel jest selekcjonowany, odsiewany i pakowany wyłącznie na naszych terminalach przeładunkowych, co sprawia, że jesteśmy w stanie kontrolować jakość naszych towarów na każdym etapie produkcji.

Kupując SOKOŁA, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także swój cenny czas. Oferowany przez nas węgiel jest całkowicie wolny od wad i zanieczyszczeń, dzięki czemu obsługa pieca jest niezwykle prosta i bezproblemowa.
SOKÓŁ jest jednym z produktem najwyższej jakości, co potwierdzają stosowne certyfikaty niezależnego laboratorium SGS Polska.
*W okresie jesienno-zimowym możliwa podwyższona wilgotność węgla.
*Możliwe zastępcze opakowanie

DOSTAWA
– Czas wysyłki wynosi 72 GODZINY
– Dostawy realizujemy bezpłatnie (po wpłacie na konto) w dowolne miejsce w Polsce
– Płatność przy odbiorze – 20zł/t
– Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze
– Rozładunku dokonuje kierowca z wykorzystaniem windy samowyładowczej oraz wózka paletowego
– W dostawę nie wlicza się zdejmowanie węgla z palet oraz przenoszenie go w jakiekolwiek miejsce
RoWex
ul. Zamkowa 14, 21-500 Biała Podlaska ( Pokaż na mapie)
Napisz wiadomość
Podziel się:

Polecane ogłoszenia

Nowe ogłoszenia