Sprzedam pellet ze słomy od producenta

ważne do: 2022.08.07
739 PLN
Привіт! Ми, ферма з України. 
Пропонуємо пелети з соломи власного виробництва в Україні. Розмір 8 мм, склад: пшенична та ячмінна солома. Його можна використовувати для обігріву або як наповнювач для котячого лотка. Продаємо тільки оптом. Збірна упаковка в біг-беги по 800 кг. Висока якість.
На жаль, ми не маємо власної доставки в Польщу.
У нас самовивіз. Клієнт сам замовляє доставку та оплачує її самостійно. І я хочу вам сказати, що близько 99% українських виробників пелет це роблять. Тільки виробництво. Рекомендуємо скористатися послугами транспортних компаній у сфері доставки вантажів.
Звертаємо Вашу увагу, що місцезнаходження (зберігання) товару та його виробництво знаходяться в Україні, за адресою: Кременчуцька обл., с.Кам’яні Потоки, індекс 39763, вул. Тисисна, колишній радгосп, 18 літ. Доставка звідти. При необхідності ми надамо точні координати місця для навігатора.
Ціна вказана за 1 тонну нетто.
Ціна по Україні = 5800 грн/тонна нетто.
За курсом 7,85 грн за 1 злотий ціна в Польщі = 739 злотих.
Ціна вказана без доставки.
Якщо Вас зацікавила наша продукція, ми готові обговорити всі умови співпраці та виробництва шляхом листування по телефону, вайберу, WhatsApp, телеграму або електронній пошті.
І це ще не все! Допоможемо підібрати паливні пелети з деревини сосни, дуба, бука та ін. різних розмірів 6мм та 8мм та паливні брикети в Україні, вітчизняного виробника для подальшої реалізації, експорт в Польщу. Ми допоможемо та супроводимо вас в оформленні всіх необхідних документів для експорту. зацікавлений? Надсилайте замовлення з описом замовлення на електронну адресу, вказану в оголошенні, а якщо ви володієте українською мовою, то телефонуйте за вказаним номером телефону.
Ми раді, що можемо з вами співпрацювати.
Слава Україні! Слава Польщі!
Agro-Lange, gospodarstwo rolne
( Pokaż na mapie)
Napisz wiadomość
Podziel się:

Polecane ogłoszenia

Nowe ogłoszenia