Sprzedam Brykiet RUF oraz Pellet

ważne do: 2024.09.17
8 PLN
Firma FOP Kateryna Karpovych z siedzibą w Lutsku (Ukraina) zajmuje się produkcją i dystrybucją pelletu sosnowego (6 mm) ORAZ brykietu RUF na terenie całej Polski. Nowoczesne linie produkcyjne oraz dostęp do lokalnych, naturalnych surowców sprawia, że mimo wciąż niestabilnych warunków w naszym kraju, postawiliśmy sobie ambitny cel stworzenia niedrogich i bardzo dobrych jakościowo materiałów opałowych.
Doskonałą jakość pelletu potwierdza rosnąca grupa długofalowo współpracujących z nami firm, zarówno w Polsce, jak i innych europejskich krajach.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasz produkt - dokładnie sprawdzamy każdą wyprodukowaną partię i dbamy o prawidłowe opakowanie, gwarantujące brak uszkodzeń w transporcie.
Jakość pelletu, nad którą pracujemy od 2019 roku, jest zgodna z normami EN Plus A1.
Nasza siedziba i zakład produkcyjny znajdują się stosunkowo niedaleko od polskiej granicy, jednak jest to za duża odległość, aby oferować sprzedaż detaliczną.
Minimalne zamówienie to 23 tony:

Obowiązujący w Polsce podatek 23% płacony jest podczas odprawy celnej - firmom pierwszy raz sprowadzającym produkty z Ukrainy chętnie wyjaśnimy jak wygląda procedura celna i konieczność założenia nr EORI (unikalny nr, zakładany jednorazowo dla każdej firmy, przydatny w imporcie z każdego kraju)
Pellet sprzedajemy z naszego zakładu produkcyjnego. W razie potrzeby, dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami logistycznymi, pomagamy w organizacji bezpiecznych dostaw w każde miejsce w Polsce (do wyceny transportu należy podać kod pocztowy miejsca dostawy)
Posiadamy także oddział w Polsce, w Krakowie -Karpowicz Group Sp. z .o. . Możemy również sprzedawać z niego( ogarniamy przejścia graniczne, odprawy celne, towar trafia bezpośrednio na plac.
Cenimy dobrą, życzliwą i jak najdłuższą współpracę
Karpowicz Group Sp.z.o.o
ul. Karola Miarki, 45630 Gdynia ( Pokaż na mapie)
Napisz wiadomość
Podziel się:

Polecane ogłoszenia

Nowe ogłoszenia