Ekogroszek wysokokaloryczny Jaskółka 23MJ/kg bez spieków

ważne do: 2019.05.16
749 PLN
Workowany produkowany jest w 100% z węgla kamiennego długopłomiennego.
Węgiel znakomicie sprawdza się przy piecach z podajnikiem. Optymalna wartość opałowa sięgająca 24MJ/kg zapewnia wysokie osiągi. Niski indeks spiekalności powoduje, że węgiel spala się w popiół bez spieków. Węgiel pali się wysokim płomieniem, szybko osiąga docelową temperaturę. Nasz węgiel ekogroszek workowany to gwarancja niskiego zużycia surowca. Niska zawartość siarki wyróżnia nasz produkt na tle innych oferowanych na rynku. Z nami dbasz o ekologię!
Kupując nasz ekogroszek masz gwarancję niskiego zużycia węgla oraz wysokich osiągów. Ekogroszek„Jaskółka” doskonale sprawdza się w okresie wiosenno – zimowym. Klienci cenią sobie jego wysoką jakość w przystępnej dla każdego cenie. JASKÓŁKA jest jednym z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie internetowym.
Optymalne parametry jakie Państwu oferujemy zapewnią ciepło oraz wygodę użytkowania. Nasz ekogroszek jest dostosowany do wszystkich rodzajów pieców z podajnikiem automatycznym. Węgiel jest selekcjonowany, odsiewany i pakowany wyłącznie na naszych terminalach przeładunkowych, co sprawia, że jesteśmy w stanie kontrolować jakość naszych towarów na każdym etapie produkcji.
Kupując JASKÓŁKĘ, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także swój cenny czas. Oferowany przez nas węgiel jest całkowicie wolny o wad i zanieczyszczeń, dzięki czemu obsługa pieca jest niezwykle prosta i bezproblemowa.
**W okresie jesienno-zimowym możliwa podwyższona wilgotność węgla.

DOSTAWA
– Czas wysyłki wynosi 72 GODZINY
– Dostawy realizujemy bezpłatnie (po wpłacie na konto) w dowolne miejsce w Polsce
– Płatność przy odbiorze – 20zł/t
– Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze
– Rozładunku dokonuje kierowca z wykorzystaniem windy samowyładowczej oraz wózka paletowego
– W dostawę nie wlicza się zdejmowanie węgla z palet oraz przenoszenie go w jakiekolwiek miejsce
RoWex
ul. Zamkowa 14, 21-500 Biała Podlaska ( Pokaż na mapie)
Napisz wiadomość
Podziel się:

Polecane ogłoszenia

Nowe ogłoszenia