Oferta od KAMAR Wyrzysk na EKOGROSZEK

ważne do: 2022.07.31
2 890 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
W Naszej ofercie EKOGROSZEK 26-28 MJ (Ceny podajemy brutto, czyli z VAT):

Ekogroszek - Popularne paliwo stałe, uzyskiwane w procesie mielenia węgla kamiennego, ewentualnie brunatnego. Typ węgla opałowego często stosowany w piecach z automatycznymi podajnikami, które świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie całodobowa obsługa kotła staje się uciążliwa lub wymagałaby zatrudnienia etatowego pracownika.
Do najważniejszych właściwości należą: wysoka kaloryczność, powyżej 26-28 MJ/kg oraz niska zawartość związków siarki, poniżej jednego procenta. Rozmiar pojedynczej bryły mieści się w zakresie od 5mm do 25 mm. Warto wspomnieć o małej zawartości wody jak i związków niepalnych. Dzięki temu w efekcie spalania ekogroszek produkuje minimalną ilość popiołu a przekazywane do atmosfery trujące związki siarki mieszczą się w dopuszczalnych normach. Jest informacja niezwykle ważna szczególnie w czasach nieustannego zaostrzania przepisów dotyczących maksymalnej emisji siarki do atmosfery.
Ekogroszek to skondensowane ciepło, pozwalające zaoszczędzić czas i miejsce potrzebne do przechowywania oraz obróbki drewna. Kilka ton mieszczących się w małej piwnicy z powodzeniem jest w stanie zastąpić wiele metrów sześciennych nawet skrupulatnie ułożonych drewnianych klocków.

Zapraszamy i zachęcamy, bo najlepszy towar mamy!

Odbiór osobisty w Wyrzysku (powiat pilski), po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Koszt dostawy do dalszych odbiorców ustalany jest indywidualnie.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszej hurtowni - KAMAR Wyrzysk - która znajduje się na ulicy 22 Stycznia 40, zachęcamy do kontaktu.
Dziękujemy za wybór Naszej hurtowni, życzymy udanych zakupów.
Pozdrawiamy
KAMAR Wyrzysk
KAMAR Wyrzysk Sp. z o.o. S.K.
ul. 22 Stycznia 40, 89-300 Wyrzysk ( Pokaż na mapie)
Napisz wiadomość
Podziel się:

Polecane ogłoszenia

Nowe ogłoszenia